אודותינו

חברת Bath & Light הוקמה תוך שיתוף פעולה בין אורי לבין רועי, שני אחים בעלי כישורים וידע משלימים ומחויבות משותפת לתוצאות מעולות. האחים מביאים למותג Bath & Light ניסיון משותף של כ-25 שנים! מאחורינו עשרות פרויקטים באדריכלות, עיצוב ותאורה. לאורי 15 שנות ניסיון בענף הקרמיקה והכלים הסניטריים. לרועי  10 שנות ניסיון בענף התאורה ובעיצוב תאורה. אנו עוסקים לא רק באספקת כלים סניטריים ופתרונות לחדרי רחצה. אנו מלווים את הלקוח בתכנון פרויקטים והפיכתם למציאות. אנו דואגים לכם לחדר אמבטיה מושלם, שנראה נהדר ומבטיח לכם איכות חיים בכל יום מחדש. אנו מחכים לכם בחולון, עם כל היתרונות, המותגים וידע מקיף ומעמיק.

היתרונות של Bath & Light שעובדים בשבילכם:

מגוון מותגים

מגוון עשיר של פתרונות ממיטב המותגים מהארץ ומהעולם. למשל חמת, קטלנו, קייל, גור, מדיצי ועוד.

קולקציות מיוחדות

לרשותכם אביזרים וריהוט ייחודיים ומיוחדים במינם.

ייצור עבודת יד

ביכולתנו לספק פתרונות מעולים, שאנו מיצרים  בעבודת יד במיוחד עבור הקטלוג שלנו (על ידי מעצבי הבית). מומלץ לבדוק ולהתרשם במו עיניכם.

הכל תחת קורת גג אחת

אתם משפצים את הבית, אנחנו דואגים לכל מה שצריך לחדר אמבטיה מושלם. כיורים, ארונות, תאורה, מקלחונים וכיוצא באלה.

פתרונות מיוחדים, תפורים לפי מידה

החל מחישובי תאורה וכלה בתכנון סאונה והקמת מערכות ספא.

ניסיון מקיף

פרי שיתוף פעולה בין אחים, מקצוענים בתחומם.

שירות אישי ומחויבות גבוהה ללקוח

שירות זה בטבע שלנו.

שקיפות מלאה

לוחות זמנים בהתאם לאופי העבודה.

מיקום נוח, במרכז

קל להגיע אלינו, מכל אזור המרכז וגוש דן.

אנו יודעים כי תהליך מקיף של שיפוץ הבית איננו דבר פשוט. אנו מבטיחים ללקוחותינו מחויבות מלאה והקפדה על כל פרט. אנו מלווים אתכם ומורידים מהכתפיים שלכם כל מה שקשור עם חדר הרחצה. בעזרת אורי ורועי מ- Bath & Lightאתם לא צריכים לחפש בנפרד מעצב פנים ומעצב תאורה. אתם לא צריכים לשוטט בין חנויות שונות כדי להתרשם ממותגים שונים. חברת Bath & Light הוקמה במטרה לתת פתרון עיצוב מלא ומושלם, של חדר רחצה מותאם עבורכם, הלקוחות שלנו.

נגישות
0