עמוד הבית > בלוג > היכן תמצאו מגוון ארונות אמבטיה מעוצבים בגוש דן והסביבה

היכן תמצאו מגוון ארונות אמבטיה מעוצבים בגוש דן והסביבה

אם אתם מתגוררים באזור גוש דן והסביבה, תמצאו ללא ספק עניין רב בדברים הבאים. במיוחד, הדבר נכון אם אתם עומדים לשפץ את חדר הרחצה או רוצים להפוך אותו לחדר יותר יפה ומעוצב יותר. ואם במקרה שיפוץ לא נמצא כרגע בראש מעניינכם, אתם מוזמנים בכל זאת לשמוע עוד על מגוון רחב של ארונות אמבטיה וסגנונות שונים, זה יהיה נחוץ בעתיד.

רציתם לדעת היכן תמצאו מגוון ארונות אמבטיה מעוצבים בגוש דן והסביבה? זכרו את השם: Bath & Light. זהו לא רק מותג של ארונות אמבטיה. זהו המותג שיעזור לכם לתכנן את שיפוץ האמבטיה מא’ ועד ת’. כן, לרבות ארונות בעיצוב מרהיב, כיורים, מקלחונים, תכנון תאורה וגם פתרונות משלימים ויוקרתיים (לרבות ספא ביתי, ג’קוזי וכו’).

כל הארונות שמחכים לכם ב-Bath & Light

יתכן מאוד שאתם כרגע בשלב החיפושים. אתם עדיין לא בטוחים מה אפשר או מה כדאי. 

ארון אמבטיה בלומברג 3

אתם מוזמנים לפנות אלינו, ולהיחשף בצורה כזאת למגוון רחב מאוד של ארונות אמבטיה מעוצבים. מכל אזור גוש דן, קל מאוד להגיע אלינו. בשנים האחרונות השלמנו פרויקטים רבים של חדרי רחצה וגם מהם תוכלו בהחלט להתרשם. בין הארונות המעוצבים שתוכלו למצוא ישנם הארונות הסטנדרטיים בגודלם. יש ארונות מעוצבים צרים יחסית ויש גם ארוכים יותר. תוכלו למצוא ארונות שמשתלבים נהדר ביחד עם כיור תואם או לבחור דווקא דגם שעומד בפני עצמו (ואז הכיור – בנפרד).

יש לנו ארונות מעולים בעיצובים עתיקים לצד ארונות בדגמים חדשניים או קלאסיים. בארונות ניתן לבחור סידור פנימי ייחודי המתאים לכם, מדפים, מגירות, דלתות כרצוי. לצד ארונות מעוצבים עומדים, יש גם דגמים תלויים, בסגנון שנחשב כיום לשיא האופנה. חשוב לציין כי כל הפתרונות בנויים ממיטב חומרי הגלם. חלק ניכר מהעיצובים הינו פרי פיתוח שלנו, על ידי מעצב הבית. את כל הפתרונות אנו מתאימים לצרכיו של הלקוח, לחדר הרחצה, לטעם האישי, לסגנון האדריכלי המועדף.

אוהבים צבעים יפים? לרשותכם ארונות איכותיים שמחכים לכם ב-Bath & Light בשלל צבעים לבחירה. ארון בצבע אחד או בכמה צבעים, כל זאת תמצאו לצד שירות מעולה ופתרונות משלימים (כגון תכנון תאורה).

נגישות
0