עמוד הבית > בלוג > ארונות אמבטיה במרכז - לדעת שבחרתם נכון

ארונות אמבטיה במרכז - לדעת שבחרתם נכון

באזור המרכז, המבחר (והדגמים) של ארונות האמבטיה השונים עשוי להיות מסחרר ממש. אפילו אלה שמוכנים להסתפק בארון פשוט יחסית מגלים עד מהרה כי יש לא מעט עיצובים, גדלים ומאפיינים. ואלה שרוצים להתהדר עם חדר רחצה מרהיב במיוחד צריכים על אחת כמה וכמה לדעת כיצד לבחור נכון. בעזרת העובדות החשובות שתקבלו מצוות Bath & Light תוכלו גם אתם לדעת כיצד בוחרים נכון ולא מתבלבלים בדרך.

ארון משולב או ארון בלבד

כאשר מרגישים מבולבלים בגלל השפע, יש דרך שתוכל לעזור. כדי לבחור בצורה מוצלחת ארון לחדר הרחצה שלכם, כדאי להכיר חלוקה בין שני דגמים אפשריים. דגם אחד הינו ארון אמבטיה המגיע באופן משולב עם כיור. הדגם השני הינו כיור רחצה שעומד בפני עצמו והכיור מגיע לו בנפרד. כמובן, לכל אחד מהסגנונות הללו יש הרבה מאוד ווריאציות. המיקוד יגיע בשלב הבא.

ארון אמבטיה וינסנט 150

פתרון מרחף (תלוי), מודרני וגם פרקטי

אם מושך אתכם בעיקר עיצוב  מודרני אבל אתם רוצים גם משהו פרקטי, יש עצה. העדיפו את הפתרון התלוי, שניתן לכנותו גם ארון מרחף. הסגנון הזה מאוד מודרני ונוח ולא לחינם הוא מקובל גם כאשר מתקינים אסלות (אנו מדברים על אסלות מרחפות, כמובן). פתרונות תלויים הם בראש ובראשנה מאוד יפים לעין. הם גם עוזרים לשמור על אסתטיקה ועל ניקיון. אף פעם לא קשה להעביר סמרטוט מתחת לכיור וגם פשוט להעביר שם מגב.

הגודל שיתאים, שלא יהיה לכם צפוף!

כדי לדעת שאתם בוחרים נכון, ממליצים המומחים של Bath & Light להכניס ארון אמבטיה שלא יהיה גדול מדי. חשוב מאוד לשים לב לרוחבו של הארון ולהשוות זאת עם גודל חדר הרחצה כולו. יש להתייחס כמובן גם לאלמנטים השונים שבחדר, למשל אסלה, אמבטיה. כלל האצבע הוא שעדיף לבחור ארון טיפה קטן יותר מאשר לבחור ארון יותר מדי גדול. יחד עם זאת, חשבו היטב על צרכי האחסון שלכם.

 

רוצים עוד עצות טובות ודרכים שיהפכו את חדר הרחצה למרהיב במיוחד? למומחים שלנו שנות ניסיון רבות בתכנון חדרי רחצה, פתרונות תאורה ושלל אלמנטים לפי הדרוש לכם.

נגישות
0