עמוד הבית > בלוג > ארונות אמבטיה ושילובם בחדר – כל מה שרציתם לדעת

ארונות אמבטיה ושילובם בחדר – כל מה שרציתם לדעת

בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים היא בחירה, בראש ובראשונה, בחדר אמבטיה דקורטיבי. לארונות האמבטיה תפקיד מרכזי בחדר שלכם שכן הם גם מהווים משכן לציוד לשימוש מידי וגם מהווים מקום אחסון לפריטים לטווח הארוך כמו מגבות וחלוקים. בחירת ארון אמבטיה מעוצב היא בחירה באיכות חיים, באביזר שישנה את פני ההתנהלות שלכם בחדר האמבטיה. במאמר זה תוכלו לדעת בדיוק מה צריך לעשות על מנת לבחור ארונות אמבטיה שיתאימו בדיוק למה שאתם זקוקים לו בחדר.

בחרו בצבע הארון המתאים ביותר

בחירת הצבע יכולה להיעשות בכמה דרכים: השוואה להתקני פתיחה אחרים בחדר כמו דלת הכניסה אליו או המקלחון. השוואה לאריחי רצפה וחיפויים. השוואה לגיגיות כמו כיור ואמבטיה, עמם ברבים מן המקרים ניתן לייצר משחקי הנגדה: אם הם צבועים לבן, הארון צריך להיות בעל גוון עץ, או בצבע שחור, למשל. מאד חשוב לעבוד עם הדמיית מחשב ולבחור ארונות אמבטיה שניכר כי הם המתאימים ביותר לחדר שלכם בהיבט הגוני.

סטפאן 120
אוליביה 130

בחרו בצורת הארון המתאימה ביותר

על פי רוב, ארונות אמבטיה יהיו מרובעים, את ניתן לעשות אליטרציות בצורה זו: ניתן לבחור אותה עם קצוות מעוגלים מעט, או עם קווי-פאה אופקיים ואנכיים בעלי עלרוד עגול במקום קו-קודקוד חד. ניתן לבחור ארונות ללא ידיות להדגשת המוטיב המודרני שבעיצוב, או לבחור ידיות בעלות מראה קלאסי להגברת האווירה הכפרית בחדר. את אופיו של הארון רק אתם קובעים ולכן חשוב מאד להשקיע בבחירה, כולל להיעזר בהדמיות מחשב רלוונטיות ולהשוות לחדר שלכם.

בחרו את סוגי תאי הארון

אנו ממליצים לבחור גם תאים קטנים לאחסון כלי רחצה קטנים לשימוש מידי, וגם להסתמך על בחירת מדפים גדולים לאחסון כלים גדולים כמו מגבות, חלוקים, בקבוקי תמרוקים גדולים וכד’. מאד חשוב למקם את סוגי המדפים בנקודות בעלי רמות נגישות מתאימות. את התאים לטווח הקצר, מקמו במקום קל לשליפה ואת תאי המחסן מומלץ למקם במקום מעט פחות נגיש משום שהשימוש בהם צפוי להיות ארוך טווח באופן משמעותי. מומלץ לבחור בארון עם פלטות מדף נשלפות עם טורים מחוררים, על מנת שתוכלו לשנות את גודלן ומיקומן בהתאם לצורך שלכם.

נגישות
0