עמוד הבית > בלוג > ארונות אמבטיה מעוצבים לחדר אמבטיה יוקרתי

ארונות אמבטיה מעוצבים לחדר אמבטיה יוקרתי

חלק חשוב מכל חדר רחצה מרהיב הינו ארון האמבטיה. כיום, מקובל מאוד להשקיע בעיצוב, לבחור ארון איכותי, יפה ומיוחד. יש בנמצא שפע של סגנונות ועיצובים כרצוי לכם. אם תרצו לדעת בקצרה אילו סגנונות של ארונות אמבטיה יש בנמצא, נשמח להסביר. בין הדגמים שעומדים לבחירתכם יש למשל ארונות תלויים ויש גם אפשרות לארון עומד. יש ארונות שמגיעים בשילוב עם כיור (או עם הכנה לכיור) ויש ארונות לחדר הרחצה שעומדים בנפרד, כלומר ללא כיור. כאשר אתם בוחרים, עליכם לשים לב לרוחב הארון, כך שיהיה בהתאמה לגודל החדר ובהתאם למיקום הרצוי. את הארונות ניתן להעמיד במיקום מרכזי או למקם אותם בקצה חדר הרחצה (כלומר צמוד לשני קירות, קרוב לפינה). במידה ומדובר בארון המשולב עם כיור, כדאי לבחור מראה שמשלימה את אופי העיצוב המתאים בדיוק בשבילכם.

Bath & Light, עולם של ארונות אמבטיה מרהיבים במיוחד

ארונות האמבטיה שעומדים לרשותכם בחברת Bath & Light מיוצרים ממיטב חומרי הגלם. 

ארון אמבטיה בריסטול

לרשותכם ארונות מכל מיני חומרים, אשר מעניקים יופי וגם עמידות יוצאת מן הכלל בפני מים ולחות. אצלנו אתם יכולים להתחדש עם ארונות בעיצוב היפה והמתאים לכם ביותר. לרשותכם ארונות בעיצוב עתיק או וינטג’, ארונות בעיצוב מודרניים, דגמים עומדים או לחילופין – מרחפים. תוכלו למצוא  דגמים קומפקטיים שיתאימו לחדר רחצה קטן וכן דגמים רחבים וגדולים יותר, שיתאימו אם חדר הרחצה שלכם רחב ידיים וגדול יותר. לרשותכם ארונות במבחר גוונים וסגנונות, שאפשר להתאים באופן מרהיב לאלמנטים האחרים שבחדר. השתלבות עם מראה יפה, גם גופי תאורה יוצאים מן הכלל, עם המקלחון או האמבטיה שלכם.

Bath & Light, ארונות אמבט ויותר

מותג Bath & Light זה לא רק ארונות אמבטיה אלא גם הרבה יותר. אנו שוכנים באזור המרכז ותושבים מכל אזור גוש דן נמנים על לקוחותינו המרוצים. אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של מותגי איכות מהארץ ומהעולם, כאשר לצד ארונות אמבטיה אנו יכולים לספק גם מגע של עיצוב ופתרונות נוספים, לרבות בתכנון תאורה, שיהפכו את חדר הרחצה שלכם ליותר מואר, יותר מרשים, יותר נוח.

נגישות
0