ארונות אמבטיה

חלק חשוב מכל חדר רחצה מרהיב הינו ארון האמבטיה. כיום, מקובל מאוד להשקיע בעיצוב, לבחור ארון איכותי, יפה ומיוחד. יש בנמצא שפע של סגנונות ועיצובים אפשריים, על מנת ליצור אווירה מעולה בחדר הרחצה. בין הדגמים הפופולריים ניתן למצוא למשל ארונות תלויים (יש גם אפשרות לארון עומד). יש ארונות שמגיעים בשילוב עם כיור (או עם הכנה לכיור) ויש ארונות לחדר הרחצה שעומדים בנפרד, כלומר ללא כיור. את הארונות ניתן להעמיד במיקום מרכזי או למקם אותם בקצה חדר הרחצה (כלומר צמוד לשני קירות, קרוב לפינה)

ארונות אמבטיה של Bath & Light, כל היתרונות:

  • מגוון עיצובים ודגמים: ב-Bath & Light לרשותכם אין ספור דגמים ועיצובים של ארונות אמבטיה נהדרים. כשיש הרבה אפשרויות בחירה, קל לעצב חדר רחצה מושלם.
  • חומרי גלם בלי פשרות: ארונות האמבטיה שלנו בנויים מחומרי גלם איכותיים. אנו לא מוותרים על שימוש בחומרים מעולים, הרכבה חסרת פשרות ועמידות יוצאת מן הכלל.
  • ייצור מוקפד במיוחד: ארונות האמבטיה שאנו מציגים מיוצרים באופן מוקפד ללא פשרות.
  • עדכניות: אנו מקפידים למצוא מקורות השראה ומגוון חידושים מהקולקציות העדכניות מסביב לעולם והטרנדים המובילים של ארונות אמבטיה.
  • לתושבי המרכז והסביבה: ארונות אמבטיה נגישים, קרוב אליכם. לא משנה מהיכן אתם, בגוש דן והמרכז, אנו מחכים לכם, קרוב קרוב. מקום מושבנו הינו בחולון. אנו משרתים לקוחות רבים שמגיעים אלינו מכל אזור המרכז. גם אתם מוזמנים לבקר, להתרשם ולהתחדש!

מותג Bath & Light זה לא רק ארונות אמבטיה אלא גם הרבה יותר. אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של מותגי איכות מהארץ ומהעולם, כאשר לצד ארונות אמבטיה אנו יכולים לספק פתרונות עיצוב נוספים ומשלימים (לרבות בתכנון תאורה). נוכל להפוך את חדר הרחצה שלכם ליותר מואר, יותר מרשים, יותר נוח. לרשותכם ארונות בעיצוב עתיק או וינטג’, ארונות בעיצוב מודרניים, דגמים עומדים או לחילופין – מרחפים. תוכלו למצוא  דגמים קומפקטיים שיתאימו לחדר רחצה קטן וכן דגמים רחבים וגדולים יותר, שיתאימו אם חדר הרחצה שלכם רחב ידיים וגדול יותר. מוצרי איכות, שירות אישי ומסור מובטחים!

נגישות
0