עמוד הבית > בלוג > גיבוש פתרונות עיצוב לחדרי אמבטיה – מהכיור עד המקלחון

גיבוש פתרונות עיצוב לחדרי אמבטיה – מהכיור עד המקלחון

פתרונות עיצוב לחדרי אמבטיה חשוב לבחור בחוכמה על מנת שיתגבש למולכם חדר רחצה מושלם ומפואר. מאד חשוב לדעת לחלק את החדר נכוחה, כך שכל רכיב בו ישתלב בצורה מושלמת עם רעהו. אנו ממליצים על חלוקה כדלקמן: גיגיות, החסנים והתקני פתיחה לכל מטרה. חלוקה זו מבטאת הבדל בין 3 גורמים שונים במקלחת: מקומות רחצה פתוחים כמו כיור ואמבטיה, פתרונות אחסון גלויים כמו מדפים ושידות וכל התקן אחר, לרחצה או לאחסון, אשר יש בו דלת: מקלחון, ארון, מגדל מגירות וכד’. גיבוש פתרונות עיצוב לחדרי אמבטיה כך – יבטיח כי יעמוד למולכם חדר רחצה מעוצב ומגובש להפליא.

גיגיות רחצה

גיגיות הרחצה הן המפתח לעיצוב חדר האמבטיה שלכם. גם האמבטיה עצמה וגם כיור הרחצה נחשבים גיגיות בשל היותם פתוחים ולרוב (אם כי לא תמיד) בעלי צורה עגולה או אליפטית. 

אוקטביה 150
לאונרדו 80

לאחרונה נסגרו עסקאות לא מעטות של כיורים ואמבטיות בעלי צורה מלבנית. בחירת גיגיות רחצה בצורות הללו תאפשר לכם לגבש עקביות מסוימת בחדר האמבטיה. חשוב להקפיד על אותה צורה ל- 2 הגיגיות על מנת להבטיח נוסחת עיצוב קבועה.

התקני אחסון פתוחים

התקני האחסון הפתוחים הם מדפי עץ או דמוי עץ, מדפי מתכת בתוך מקלחונים, ווי קרס ומתקני מגבות. מאד חשוב לבחור אותם בהתאמה לצורך ולסוג השימוש. למשל, אם אתם תולים חלקים קלי משקל ניתן לרכוש מתלי ואקום, אך אם אתם מעוניינים לשים על זה מגבות כבדות – מומלץ להצטייד במתלים ובקרסים לקידוח והברגה.

אם אתם מתנהלים עם ציוד אמבטיה לטווח קצר מדי יום – מומלץ לרכוש קופסה או שידה פתוחה קטנה למיקומו ושליפתו המהירה. את התקני האחסון חשוב לבחור בהתאמה לעיצוב החדר בצבע ובצורה. יש להיעזר בהדמיית מחשב להשלמת הבחירה בהצלחה.

התקני דלת בתוך חדר האמבטיה

ארונות – התקני אחסון סגורים על ידי דלתות. יש לבחור אותם בהתאמה לגיגיות האמבטיה, לדלת הכניסה לחדר ולכל התקן שאתם סבורים כי יתאים בשילובו. יש לבחור בצבע ובצורה זהים למה שרואות עיניכם או מנוגדים להם, תלוי בבדיקה שלכם מול הדמיית מחשב.

מקלחונים – התקני הרחצה היחידים בחדר שהם אינם גיגיות. הרחצה נעשית בעמידה והמראה הוא כמו של ארון. מומלץ להיעזר בעיצוב שלו ושל התקני פתיחה נוספים לבחירתו. חשוב להשקיע באריחי שיש חזקים ונגד כתמים, ובזכוכית בטיחות עם מקדם נגד פיזור שברי זכוכית.

נגישות
0