עמוד הבית > בלוג > הצעדים לבחירת כיורים באזור המרכז

הצעדים לבחירת כיורים באזור המרכז

אי אפשר לשפץ את חדר הרחצה מבלי לבחור כיור מוצלח. למעשה, גם אם לא מתכננים שיפוץ כולל, אפשר בעזרת החלפה של כיור לחולל מהפך של ממש בחדר הרחצה. במיוחד אם מתכננים מחדש את התאורה, מוסיפים מראה חדישה או מחליפים גם את הארון. אורי ורועי, צוות האחים מ-Bath & Light מסבירים על כמה צעדים שיעזרו לכם עם בחירת כיורים באזור המרכז.

גודל הכיור והיחס עם המשטח או הארון

בחירת כיור נשענת במידה רבה על היחס המועדף בין שני דברים. מצד אחד הכיור ומצד שני המשטח שעליו הכיור ניצב. אף פעם לא כדאי להתייחס אך ורק אל הכיור כשלעצמו. 

אם אתם רוצים כיור מאוד גדול אבל המשטח יחסית קטן, קחו בחשבון שלא תוכלו להציב ליד הכיור בנוחות אלמנטים נוספים שאולי יהיו נחוצים לכם. רבים מאוד אוהבים לקשט את סביבת הכיור ויש לתת לכך משקל בבחירה.

צורת הכיור, מה שכדאי לדעת

יש כמה דברים שכדאי לדעת לגבי בחירת הכיור והצורה שלו. יש כיום הרבה מאוד צורות אפשרויות לכיורים.

הצורה יכולה להיות מרובעת או עגולה למחצה. לרשותכם אפשרות לבחור כיורים בתצורה כדורית ממש. הצורה של הכיור חשובה מבחינה אסתטית אך גם לתכלית מעשית. יש עיצובים שיהיו יפים מצד אחד אך יקשו על גישה לצורך שמירה על הניקיון שסביב. קחו זאת לתשומת לבכם. עוד כדאי לדעת שכיור מוגבה מעט נחשב לשיא האופנה. סגנון בדומה לאגן בעל שוליים מעוגלים הנוטים כלפי מעלה.

כעת בוחרים את הצבע

בחרתם את גודל הכיור. המשכתם עם בחירה הצורה המועדפת עליכם. כעת, הגיע הזמן לבחור את הצבע שנאה בעיניכם. אם אתם אוהבים את הקלאסי, אין כל רע בכיור מעוצב שצבעו לבן. אבל יש גם אפשרויות רבות נוספות. כיור צבעוני הפך למקובל מאוד ולרשותכם מבחר גדול מאוד של צבעים. 

נגישות
0