עמוד הבית > בלוג > טיפים לרכישת מקלחונים באזור המרכז

טיפים לרכישת מקלחונים באזור המרכז

בקצב החיים המהיר של ימינו, מרבית האנשים יעדיפו להשתמש במקלחון ולא באמבטיה. יש בנמצא כיום מגוון עצום של מקלחונים, ברמות שונות של גימור. עבור אלה מכם שמחפשים בימים אלה מקלחון ועבור אלה שרוצים לשפץ את האמבטיה, קבלו טיפים לרכישת מקלחונים באזור המרכז באדיבות Bath & Light, שמעצבים לכם חדרי רחצה מרהיבים. בין היתר נספר על נושאים כמו גודל, מיקום, האיכות והסגנון.

גודל המקלחון

אל תעשו את הטעות של בחירה במקלחון רק בהתאם לעיצובו. דבר ראשון החליטו מהו גודלו של המקלחון הרצוי לכם. יש כמובן נגיעה לגודל חדר הרחצה אך גם להעדפה אישית. יש אנשים שמרגישים מאוד בנוח במקלחונים לא גדולים ויש כאלה שלהפך. מומלץ למדוד את חדר הרחצה כולו. כמו כן, יש להתחשב באלמנטים סמוכים כגון כיור או אסלה, שעלולים לחסום את דלת המקלחון.  

מקלחון בלה S
מקלחון אקפולקו

חזית או פינתי

המומחים של Bath & Light מדגישים כי בחיפוש אחר המקלחון יש אפשרות לדגם חזית ויש אפשרות לדגם פינתי. דגם פינתי מועדף מאוד כאשר חדר הרחצה יחסית קטן. פתרון זה עשוי להיות חסכוני לא רק במיקום אלא גם מבחינות נוספות (שכן ניתן להסתפק בפחות דפנות).

קו מעוגל או קו ישר

טיפ חשוב נוסף לפני שאתם רוכשים מקלחון, חשבו מה יתאים לחדר הרחצה שלכם. יש דגמים המבוססים על קווים מעוגלים והרמוניים. זהו עיצוב ששם דגש על תחושה של זרימה. מאידך, לפעמים רוצים דווקא ליהנות מעיצוב זוויתי ומיושר. בשני הסגנונות הללו ניתן למצוא דגמים קלאסיים למראה לצד אפשרויות יותר מודרניות.

 

איכות ועמידות

אל תסתפקו בדגם מוזל, אם זה בא על חשבון האיכות והעמידות. רכישת מקלחונים באזור המרכז, באיכות פחות טובה עלולה לעלות לכם יותר, בסופו של דבר. האיכות והעמידות מאפשרים לכם ליהנות מהמקלחון החדש שבחרתם לאורך הרבה מאוד זמן.

התמה סגנונית

כדאי לקנות מקלחון שיתאים מבחינה סגנונית לאלמנטים נוספים בסביבתו. למשל, הכיור, ארון האמבטיה. ההתאמה יכולה להתבסס בין היתר על גודל, על עיצוב כללי, אל תוספות כגון פרזול. אם תבחרו בחוכמה גם תאורה משלימה, יהיה לכם חדר רחצה לתפארת.

נגישות
0