עמוד הבית > בלוג > כיורים בעיצוב ייחודי לחדר האמבטיה

כיורים בעיצוב ייחודי לחדר האמבטיה

במידה ואתם עומדים בפני בחירה בכיור חדש לחדר הרחצה, כדאי לשים לב לכמה דברים. מקובל מאוד לוותר על עיצובים פשוטים ולהעדיף כיורים יותר מעוצבים ויותר מיוחדים. במקום עיצוב שבלוני, עומד לרשותכם שפע של כיורים נהדרים במגוון רחב של סגנונות. תוכלו לפנות אלינו ולהתרשם מהמבחר, אך נשמח לפרט כאן על מעט מהקיים. האפשרויות בקצרה הן: כיורים המונחים על גבי משטח או ארון או כיורים תלויים או ניצבים העומדים בפני עצמם. יש דגמים המצטיינים בצבע לבן מבהיק ולחילופין, יש כאלה הכוללים עיטורים מזוגגים וצבעוניים. ישנם כיורים בצבעים מרהיבים לבחירה, מלבן ועד שחור, מזהוב ועד כסוף. ישנו סגנון של אגנית, יש דגמים מעוטרים, הדומים לקערה מרהיבה. גם העומק נתון לבחירה, יש דגמים מאוד גדולים ודי רדודים ויש כיורים עמוקים יותר ובעלי הרבה מאוד נוכחות.

כיור ריף 8

Bath & Light, כל הכיורים שבעולם (כמעט)

אצלנו, ב- Bath & Lightתמצאו אין ספור דגמים ועיצובים של כיורים נהדרים. הכיורים שלנו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים במיוחד. אנו מקפידים על כך שהכיורים השונים יהיו גם עמידים מאוד וכמובן גם מרשימים ביותר. תוכלו למצוא כיורים בעיצובים שקטים ורגועים לצד עיצובים דרמטיים מאוד, בעלי נוכחות מפתיעה. לרשותכם אפשרות למצוא גם ארונות לחדר הרחצה, שמשתלבים עם כיור תואם אך תוכלו למצוא גם כיורים המגיעים בנפרד ועומדים בפני עצמם. נשמח להציג בפניכם מבחר גדול מאוד של עיצובים ופתרונות, כך שתוכלו לקחת הביתה את הטוב ביותר, בטעם שלכם ולחדר רחצה מושלם בשבילכם.

 

כמה מילים על עיצוב, שירות וגם על כיורים

פעם האמינו שכיור פשוט מספיק בהחלט. כמי שעוסקים בעיצוב חדרי רחצה ואספקת פתרונות מכל הסוגים, אנו רואים יום יום את הציבור שמחפש יותר. כאשר אתם בוחרים את הכיור המתאים לכם, אתם משדרגים את חדר הרחצה. Bath & Light, אנו מתמחים בעיצובים מרהיבים בגישת ההתאמה ללקוח ומתן שירות אישי, חם ונגיש. לכל לקוחותינו, המגיעים אלינו מכל אזור המרכז, אנו שמחים להציע לא רק מגוון אלא סיוע בעיצוב ואפשרות לפתרונות נוספים, החל מארונות, דרך מקלחונים וכלה בפתרונות עיצוביים של תאורה משלימה.

נגישות
0