כיורים

הכיור הנכון יכול לחולל נפלאות בחדר הרחצה. הוא יכול להפוך את האווירה בבית למרשימה, יפה, אפילו יוקרתית. כל זאת, כאשר לא מסתפקים בעיצוב פשוט או מיושן ומכניסים במקום זאת עיצוב מסוגנן ומיוחד. בין האפשרויות המקובלות מאוד כיום ניתן למצוא כיורים המונחים על גבי משטח או ארון ויש גם כיורים תלויים או ניצבים העומדים בפני עצמם. יש בנמצא דגמים המצטיינים בצבע לבן מבהיק ולחילופין, יש כאלה הכוללים אלמנטים כהים או עיטורים מזוגגים וצבעוניים. לצד דגמים לבנים כיורים בצבעים מרהיבים לבחירה, מכניסים הרבה מאוד חן ויחוד לחדר הרחצה.

הכיורים של Bath & Light, כל היתרונות:

  • מגוון עיצובים ודגמים: אצלנו, ב-Bath & Light אין ספור דגמים ועיצובים של כיורים נהדרים. אפשרויות הבחירה מרובות מאוד.
  • חומרי גלם מעולים: הכיורים שלנו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים במיוחד. אנו מקפידים על כך שהכיורים יהיו גם עמידים מאוד וכמובן גם מרשימים ביותר.
  • מותגים נבחרים: הכיורים שאנו מציגים הינם מהמותגים הטובים ביותר, המובילים בעולם.
  • עדכניות: אנו מקפידים להביא חידושים מהשורה הראשונה, מהקולקציות העדכניות מסביב לעולם.
  • לתושבי המרכז והסביבה: כיורים נגישים, קרוב אליכם. לא משנה מהיכן אתם, בגוש דן והמרכז, אנו מחכים לכם בנגישות מקסימלית. אנו נמצאים בחולון, ומשרתים לקוחות רבים שמגיעים אלינו מכל אזור המרכז. גם אתם מוזמנים!

מותג Bath & Light חרט על דגלו את המוטו מקסימום שירות, מקסימום איכות, מקסימום זמינות. צוות אנשי המקצוע, המעצבים וכל העוסקים במלאכה אצלנו עוזרים לכם בעיצוב חדר רחצה מיטבי. אנו מתמחים ביצירת אווירה מרהיבה בחדרי רחצה, על בסיס פתרונות מעולים וידע עשיר בעיצוב. למרות שנים רבות של וותק במקצוע, אנו ממשיכים להתעדכן וממשיכים להיות שם בשביל כל לקוח. לצד כיורים, אנו מציעים פתרונות נוספים, לרבות מקלחונים, פתרונות תאורה מרשימים, ארונות אמבטיה ועוד. אנו שואפים ליצור חוויה מקסימלית גם ברמה האישית, עם שירות אדיב ויצירת חיבור עם כל לקוח, כדי שתזכו בחדר רחצה מותאם אישית, בשבילכם.

נגישות
0