עמוד הבית > בלוג > מה חשוב לדעת על מקלחונים מעוצבים בגוש דן והסביבה

מה חשוב לדעת על מקלחונים מעוצבים בגוש דן והסביבה

שיפוץ אמבטיה או חידוש חדר הרחצה לא יהיה שלם ללא בחירה נבונה במקלחון איכותי ומעוצב. אם אתם רוצים לשפץ את הבית, בדגש על חדר הרחצה, מותג Bath & Light מגלה לכם דברים חשובים במיוחד. להלן: כל מה חשוב שלדעת על מקלחונים מעוצבים בגוש דן והסביבה.

מקלחונים מעוצבים שחוסכים במקום

אם חדר הרחצה שלכם יחסית קטן או שאתם מאוד אוהבים תחושה של “ספייס” פתוח יש פתרון. תוכלו לשים דגש על מקלחונים מעוצבים שחוסכים לכם המון מקום. איך משיגים את זה: קודם כל, עדיף להכניס הביתה מקלחון פינתי מרהיב, בגודל סטנדרטי או אפילו פחות מכך. בנוסף, יש בנמצא גם מקלחונים בעלי דלתות מתקפלות.

מקלחון אוסטין S

נותנים כבוד למקלחון

אם אתם אוהבים אסתטיקה ורוצים לתת הרבה כבוד למקלחון החדש והמעוצב, זה פשוט. בחרו מקלחון חזית שהופך די בקלילות לאלמנט מאוד מרכזי בכל חדר רחצה ראוי לשמו. דגם חזית כדאי לבחור במידה וגודל חדר הרחצה וסידור החלל הפנימי משתלבים בזה בצורה אידיאלית.

אוהבים זורם בעיניים? יש פתרון

במשך הרבה מאוד זמן היה ניתן למצוא בעיקר דגמים סטנדרטיים, המאופיינים בקווים ישרים. מקלחונים שכאלה יכולים להיות בהחלט מעוצבים ומאוד יפים, אבל אפשר גם אחרת. אם אתם טיפוסים שאוהבים חוויה של זרימה, אם אתם לא כל כך אוהבים מסגרות, בחרו דגם מעוצב שניכר בסגנון מעוגל. בדרך כלל, מקלחון שכזה יהיה מוצב בפינת חדר האמבטיה. הוא מוסיף תחושה של רכות, נועם וסגנון חדשני ויפה.

עיצוב משגע, בלי צירים

אם תרצו לתת טאץ’ נקי ויפה לחדר הרחצה כולו, תוכלו לבחור מקלחון חדשני, ללא צירים. המשמעות היא שאת הדלת לא פותחים כמו כנף רגילה אלא בפתיחת מסילה. יש לציין כי קיימים עיצובים ייחודיים בפתיחה מסוג זה, ללא מסילה תחתית.

מעצבים לכם שלמות, במיוחד עבורכם

רוצים לדעת עוד על מקלחונים מעוצבים, מרהיבים ואיכותיים? פנו אלינו, Bath & Light, ונוכל לעצב חדר רחצה מושלם, בשילוב תאורה, מקלחונים, כיורים, ארונות. תכנון  חדר רחצה מושלם, ייחודי ואישי בדיוק בשבילכם.

נגישות
0