עמוד הבית > בלוג > מקלחונים – הפתרון האידאלי לחדר האמבטיה

מקלחונים – הפתרון האידאלי לחדר האמבטיה

חדר רחצה משמש את כולנו מדי יום ויום. ובעוד אנשים מעדיפים פחות להשתמש באמבטיה מלאת מים, תופס המקלחון את מרכז הבמה. מקלחונים לאמבטיה מהווים את השילוב המושלם שבין פרקטיות לבין עיצוב מרהיב עין. הם מאפשרים לכולנו לשמור על ההיגיינה האישית בצורה נוחה ונעימה ויחד עם זאת גם להתקלח במהירות הנחוצה, בלי לבזבז זמן.

מקלחונים בעיצובים שונים יכולים להתאים לכל חדר רחצה באשר הוא. החל בחדר רחצה קטן למדי וכלה בחדר רחב הידיים, המעוצב לתפארת ואפילו המפואר. בהתאם למבנה חדר הרחצה ולפי הגודל הרצוי נוכל להתאים עבורכם את הדגם המושלם. אפשרי מקלחון בעל דופן קבועה ודלת יחידה, יש דגמים בעלי שתי דפנות נפתחות. ישנם עוד מגוון עיצובים, למשל מעוגלים ודגמים בעלי ארכיטקטורה המאופיינת בקווים ישרים.

מקלחון קאנקון
מקלחון כרמל

Bath & Light – מקלחון מעוצב, ויופי של סגנון

חיפשתם מקלחון ואתם מתלבטים? אצלנו, בחברת Bath & Light עומדים לרשותכם מעצבים ואנשי מקצוע אשר יוכלו לעזור לכם ביצירת חדר הרחצה המושלם לצרכיכם. התאמת המקלחון נעשית בדיוק בטעם שלכם, בשילוב של יופי וסגנון. נוכל לסייע לכם להתאים את המקלחון הראוי ביותר, לתקציב שלכם תוך שימת לב לכל מרכיבי חדר הרחצה שמסביב. המקלחונים שלנו מצטיינים בעיצובם והם בנויים ממיטב חומרי הגלם. אם אתם מתכננים את בית החלומות את משפצים את דירתכם, אנו מזמינים אתכם להיכנס לעולם יפהפה של פתרונות מושלמים, לרבות מקלחונים, פתרונות תאורה שמלטפים את חדר הרחצה ופתרונות משלימים. בנוסף, מקלחון בחברת Bath & Light יהיה תמיד איכותי, עמיד מאוד, בטוח ומותאם לתקנים המחמירים ביותר.

אנו אוהבים מקלחונים ויותר מזה, לקוחות מרוצים!

Bath & Light זו לא סתם חברה. זהו מותג שמעמיד לרשותם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בתכנון, בעיצוב וכמובן גם בשירות. 

נעמוד לימינכם במהלך התהליך כולו, מהרגע שבו את מתלבטים לגבי המקלחון, דרך הצגת הפתרונות האפשריים וכלה בהתקנה לשביעות רצונכם המלאה. אם אתם לא רוצים להתפשר ואוהבים איכות, מובטח לכם שאצלנו תמצאו בדיוק את זה. מכל אזור גוש דן והמרכז מגיעים אלינו ואנו גאים בכל פרויקט שאותו אנו משלימים, לרווחת לקוחותינו המרוצים.

נגישות
0