עמוד הבית > בלוג > עולם שלם של כיורים מעוצבים בגוש דן והסביבה

עולם שלם של כיורים מעוצבים בגוש דן והסביבה

חדר רחצה מעוצב ויפה בנוי על מגוון אלמנטים. מקלחון חדיש. מראה יפה. אסלה משובחת. אך החדר לא יתקרב אפילו לשלמות אם לא מוסיפים את הכיור הנכון. אם חיפשתם כיורים מעולים בגוש דן והסביבה, אתם מוזמנים להכיר את Bath & Light. זהו עולם שלם של כיורים מעוצבים בגוש דן והסביבה. צוות המומחים שלנו מעצב חדרי רחצה מושלמים, במפרט מעוצב וחשיבה ייחודית.

מהו הכיור המושלם? זה עניין של השקפה

אנו סבורים כי אין דבר כזה “כיור מושלם” שעומד בפני עצמו. אנו סבורים כי יש הרבה מאוד כיורים מעוצבים ומרהיבים אך ראוי שכל אחד לא יתפשר ויגיע בסופו של דבר לכיור שמתאים עבורו. 

כיור אורל 6

זו הסיבה שתוכלו למצוא אצלנו ולהתרשם ממבחר גדול. כאשר מתחשבים בגודל חדר הרחצה, כאשר מביאים בחשבון את יתר האלמנטים הסמוכים, המקלחון, הארון, התאורה, אפשר באמת לבחור את הכיור המושלם. לא משלם בפני עצמו אלא מושלם בשבילכם, בהתאם לצרכים שלכם.

לרשותכם מותגי איכות מובילים

מותג עיצוב חדרי הרחצה Bath & Light מאפשר לכם להתרשם מיופי של כיורים ממותגי איכות מובילים. בין היתר, תוכלו למצוא פתרונות מיובאים שהם המילה האחרונה. יש בנמצא כיורים שקועים וכיורים שמונחים מעל המשטח. כיורים יכולים להיות תלויים, הם יכולים להיות מאוד גדולים ובולטים או קטנים יחסית ומעודנים. גם חומרי הגלם שמהם ניתן ליצר את הכיור הבא שלכם מגוונים מאוד. לצד כיורי קוורץ יש גם דגמים מחרס או מגרניט ואפילו מזכוכית.

תמיד חלמתם על עיצובים מפתיעים אך לא היה לכם מושג שזה אפשרי? כעת, אפשר למצוא גם כיורים מיוחדים במינם, בגוש דן. המבחר הגדול שעומד לרשותכם כולל צבעים וגוונים מרשימים, שילובי צבעים, מגוון עיטורים. תוכלו להתרשם ממגוון של גדלים וסגנונות, דבר שיהפוך את חדר הרחצה שלכם להרבה יותר יפה והרבה יותר מרשים.

לצד כיורים, תוכלו לבחור גם ארונות אמבט תואמים. יש יופי של סגנונות, לכל אחד, לכל טעם. אחרי שנכיר אתכם ונבין מהו הכיוון שלכם, נשמח לעזור עם עצה טובה, טיפים מעולים ותוצאות ללא פשרות.

נגישות
0